8а, 8б



Діти!

Виконуємо останнє завдання в цьому році. Бажаю успіху!











Діти!
Долучаємось до нової руханки! Гіподінамії - Ні!

Департамент нашого міста пілкується про ваше здоров'я.






Матеріал для дистанційного навчання. Модуль "Легка атлетика"


Легка́ атле́тика  — олімпійський вид спорту, який об'єднує спортивні дисципліни, що включають змагання з бігу, стрибків, метань та спортивної ходьби. Найбільш розповсюдженими видами легкої атлетики є бігові та технічні дисципліни на стадіоні, біг по шосе, крос та спортивна ходьба.


Організовані легкоатлетичні змагання беруть свій початок з 776 до н.е., коли були проведені перші античні Олімпійські ігри. Правила та формат проведення змагань із сучасних легкоатлетичних дисциплін були розроблені у Західній Європі та Північній Америці у 19 та 20 сторіччях, та були згодом перейняті в інших куточках планети. Переважна більшість сучасних найважливіших змагань організовуються та проводяться під егідою керівного органу світової легкої атлетики — Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (скорочено — ІААФ).


Біг

Біг поділяється на олімпійські та інші дисципліни. До олімпійських належить «гладкий» біг (тобто біг по доріжці стадіону з твердим покриттям)
Деяка частина легкоатлетичних змагань проводиться також взимку під дахом в скороченому варіанті (наприклад замість спринту 100 м змагаються на 60-метровій дистанції).
Серед довгих дистанцій найпопулярніші напівмарафон (21,1 км), чвертьмарафон (10,5 км), існують змагання з «ультра-марафону» — біг на дистанції, що перевищують 42 км 195 м (50 км, 100 км тощо). Існують також численні змагання в бігу на час — біг на 1 годину, 2, 6, 1224 годинибагатодобові пробіги тощо.



Техніка низького старту




Човниковий біг

Техніка виконання:
1. Для початку вам потрібно буде зайняти вихідне положення з високого старту, тому встаньте, як ніби ви ковзаняр, тобто нога, якою ви робите поштовх попереду, а махова знаходиться ззаду.
2. Вагу свого тіла перенесіть на фронтальну ногу.
3. При стартовому свистку потрібно розвивати максимально можливий рівень швидкості за лічені секунди.
4. Тримайте корпус при бігу нахиленим, намагаючись не випрямляти спину.
5. Біжіть на носках, це збільшує частоту вашого кроку, що позначиться і на темпі.
6. Коли ви досягнете повороту,варто трохи пригальмувати, зробіть спритну зупинку ногами і миттєво знову наберіть швидкість.
7. Добіжіть до фінішу, як можна швидше.
Обов'язково проведіть ретельну розминку перед виконанням цього виду бігу, якщо ви не розігрієте зв'язки ви можете отримати м'язове ушкодження.



Добрий день!




Діти! Пропоную вам виконати сьогодні розминку з гравцями футбольного клубу "Шахтар", яку теж пілкуються про ваше здоров'я під час карантину.




Продовжуємо розвивати свої фізичні здібності!






Нагадую техніку виконання стрибка у довжину з місця






Добрий ранок!

Зарядка для детей видео. Как правильно делать зарядку

Діти! Ви подивились декілька відеороликів, правила виконання деяких вправ. Тепер вам надається домашнє завдання:
Ви складаєте комплекс ранкової зарядки з 7-8 вправ, знімаєте на відео, як ви виконуєте цей комплекс і висилаєте мені на пошту distansiyanatalia@gmail.com
Якщо ви не можете зняти відео, охайно та розбірливо напишіть свій комплекс, підпишіть роботу і відправте мені на пошту. Це завдання треба зробити до 25 квітня включно. Сьогодні 22 квітня.

Бажаю успіхів!

Комментариев нет:

Отправить комментарий